O nás


Usměrňovače a trakční baterie, náhradní díly a příslušenství KRONOS

SPOLEČNOST KRONOS Sp. z o. o.
Co přesně obsahuje nabídka firmy Kronos?


Firma Kronos se může pochlubit širokým sortimentem akumulátorů a trakčních baterii používaných ve vysokozdvižných vozících, čistících a jiných pojízdných strojích napájených elektrickou energií. Naším zákazníkům nabízíme trakční baterie a akumulátory vyznačující se nejvyšší kvalitou provedení, což zásadně ovlivňuje délku životnosti produktu. Klienti mohou také počítat s komplexní servisní podporou.


Náš sortiment kromě toho zahrnuje širokou paletu příslušenství a součástek, jako například nabíječky pro trakční baterie. Naši nabídku neustále rozšiřujeme, abychom vyšli vstříc rostoucím očekáváním našich klientů. Velkým plusem je možnost volného a bezplatného seznámení s každým produktem a jeho podrobnou technickou specifikací. Díky tomu získáváte jistotu, že zakoupená baterie, akumulátor, nabíječka a kterákoli součástka bude vyhovovat vašim požadavkům.Proč se vyplatí využít služeb naší firmy?

Naší silnou stránkou jsou bohaté zkušenosti a odborné znalosti. To z nás dělá kompetentního a důvěryhodného partnera pro různá průmyslová odvětví. Mnoho klientů se rozhodlo nám důvěřovat a jejich kladné názory a doporučení dokazují, že to bylo dobré rozhodnutí. Firma Kronos je předním distributorem baterií a trakčních akumulátorů s působností na území celé ČR. Další výhodou je profesionální servisní podpora. Díky ní naši klienti mají stoprocentní jistotu, že jimi zakoupené vybavení se bude vyznačovat bezchybnou funkčností po dobu mnoha let. V případě jakýkoli dotazů se snažíme zaručit odborné a vyčerpávající poradenství.Čím jsou naše akumulátory a baterie charakteristické?

Akumulátory a trakční baterie dostupné v naší nabídce jsou vyráběny z kvalitních a trvanlivých komponentů. Za pozornost stojí také moderní výrobní linka, která zaručuje dokonalé provedení, prosté jakýchkoli pochybení. Akumulátory a trakční baterie se vyznačují mnohaletou životností a zaručují bezporuchovou práci v elektrických vozících, úklidových strojích, elektromobilech a jiných vozidlech, které pro správnou funkci vyžadují takovýto akumulátor nebo baterii. Námi nabízené články a trakční baterie vyhovují normám EN 60254-1, EN 60254-2.

Těšíme se na práci s vámi!Vybírejte produkt přizpůsobený individuálním potřebám


Široký a neustále rozšiřovaný sortiment zaručuje, že zde naleznete řešení přizpůsobené individuálním požadavkům. Na naší stránce je možno se seznámit s detailní specifikací každého akumulátoru a baterie. Naše zkušenosti a znalosti nám umožňují poskytovat odborné poradenství. Pokud máte jakékoli dotazy a potřebujete se dozvědět více na téma výrobků v naší nabídce, nabízíme telefonickou konzultaci. Firmě Kronos svěřilo svou důvěru již mnoho zákazníků, díky čemuž se můžeme pochlubit širokým portfoliem a kladnými doporučeními.PODÍVEJTE SE NA CELOU NABÍDKU