Články a trakční baterie Kronos Battery


Kronos Bateriové články a trakční baterie

Kronos Bateriové články a trakční baterie


Co jsou to vlastně trakční baterie?


Trakční akumulátor je kyselino-olověnou baterií obsahující elektrolyt nezbytný pro napájení elektrických zařízení a vozidel. Trakční baterie jsou nedílnou součástí všech elektrických vozidel, které mají poskytnout mobilitu a funkčnost. Počet článků obsažených v trakční baterii určuje napětí. Nejčastěji se používají baterie 24 a 48V, ale běžně se setkáváme také s bateriemi s napětím 80V.


Trakční baterie v kyselino-olověném provedení jsou charakteristické svou spolehlivostí, dlouhou životností, ale také dostupnými cenami, což umožňuje jejich použití prakticky v každém průmyslovém odvětví. Firma Kronos se může pochlubit se může pochlubit širokým sortimentem, který je neustále rozšiřován, aby splňoval očekávání nejnáročnějších zákazníků.V jakých vozidlech mohou být použity trakční baterie Kronos?Trakční baterie je důležitou součástí pohonu elektrických vozidel, které se mají vykazovat značnou mobilitou. Vozidla jsou obvykle používány v uzavřených prostorech, jako například sklady nebo výrobní haly. Baterie Kronos se používají ve vozidlech, jako: vysokozdvižné vozíky, elektromobily, zvedací plošiny a jiná vozidla vybavená elektrickým pohonem. Spolehlivost a dlouhá pracovní doba nabízená našimi akumulátory zajišťují, že vozidla vybavená bateriemi Kronos se automaticky stávají mnohem funkčnějšími.Čím jsou baterie z naší nabídky charakteristické?


Baterie a trakční akumulátory dostupné v široké nabídce firmy Kronos se vyznačují nejvyšší kvalitou provedení. Ve výrobní lince jsou použity restriktivní procedury, které neumožňují vznik jakýchkoli chyb. Pro výrobu baterií jsou používány výhradně prověřené komponenty, které rozhodují o bezchybném fungování celého systému. Díky moderní technologii mohou baterie nabídnout delší pracovní dobu, což má pochopitelně rozhodující vliv na správnou funkčnost elektrického vozidla. Trakční baterie a akumulátory Kronos jsou před prodejem důkladně zkontrolovány, aby zákazník získal plně důvěryhodný produkt.Proč jsou trakční baterie Kronos správnou volbou?


Firma Kronos disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi, díky čemuž je předním distributorem baterií a trakčních akumulátorů na území celé ČR. Našim výrobkům důvěřuje mnoho společností z různých průmyslových odvětví, díky čemuž se můžeme pochlubit kladnými recenzemi. Nejvyšší kvalita provedení není jediným argumentem, který hovoří ve prospěch nákupů v naší firmě. Našim klientům nabízíme komplexní technickou podporu, díky které mohou být zakoupené baterie a akumulátory používány po mnoho let. Zaručujeme také odborné poradenství v každé fázi nákupu. Takto můžete díky naší firmě získat prověřené a spolehlivé baterie a trakční akumulátory.