Regenerace trakčních baterií a akumulátorů


Dejte svým starším bateriím nový život!

Regenerace trakčních baterií


Regenerace baterií a trakčních akumulátorů je jednoduchým způsobem, jak vdechnout starým bateriím nový život. Moderní technologie vyvíjená mnoho let umožňuje dnešním akumulátorům získat mnohem vyšší životnost a efektivitu práce. Nicméně po určité době jejich efektivita začíná výrazně klesat, což se projevuje hlavně kratší pracovní dobou po plném nabití. Právě v takových situacích je možno uvažovat o regeneraci trakčních baterií. Firma Kronos poskytuje tuto službu na území celé ČR!V čem spočívá regenerace trakčních akumulátorů?


Za pokles účinnosti akumulátorů a trakčních baterií je nejčastěji odpovědná jejich nadměrná sulfatace. V průběhu let, kdy úroveň sulfatace roste, se objevují problémy s kapacitou baterie. Po plném nabití baterií tyto pracují výrazně kratší dobu. Mohou se také objevit problémy spojené s nesprávným fungováním zařízení nebo vozidla napájeného takovou baterií. Regenerace ve velké míře spočívá právě na desulfataci baterie. Práce provedená pomocí moderní technologie umožňuje baterii navrátit její plnou kapacitu a zaručit jí druhý život.


Proč je regenerace baterií a trakčních akumulátorů tak populární? Je to velmi jednoduché. Pořízení nových baterií je velmi nákladné, zatímco regenerace umožňuje úsporu až 2/3 pořizovacích nákladů. Firma Kronos provádí regenerace trakčních baterií všech značek a typů.Jaké výhody přináší regenerace baterií?


Rozhodně nejdůležitější výhodou tohoto řešení jsou nižší náklady. Firmy se nemusí rozhodovat pro pořízení nové baterie, jelikož profesionálně provedená regenerace obnoví plnou účinnost starších baterií. Tato metoda je zcela bezpečná a nevystavuje baterii riziku poškození. Firmy, které se rozhodnou pro regeneraci baterií mohou zároveň budovat image firmy, které záleží na životním prostředí. Mezi výhody tohoto řešení řadíme také kratší nabíjecí čas, delší pracovní dobu, bezporuchovost a zvýšenou životnost akumulátoru.Proč se vyplatí zvolit regeneraci trakčních baterií ve firmě Kronos?


Firma Kronos je předním distributorem akumulátorů a trakčních baterií v ČR. Můžeme se pochlubit kladnými referencemi a doporučeními od mnoha významných firem působících v různých průmyslových odvětvích. Máme velké zkušenosti s regenerací akumulátorů různých značek a typů. Naši technici a specialisté neustále zvyšují své kvalifikace abyste měli jistotu, že baterie po regeneraci bude pracovat bezchybně.


Kladete si otázku, zda regenerace akumulátorů bude optimálním řešením vaší konkrétní situace? V tom případě vřele doporučujeme telefonický kontakt. Poskytneme vyčerpávající odpovědi a řekneme vám více o tom, v čem vlastně spočívá regenerace baterií a jaké výsledky můžeme očekávat. Působíme na území celé ČR a na provedené služby poskytujeme záruku.