Vysokofrekvenční nabíječky HF


Usměrňovače řady KRONOS a NEOS

Vysokofrekvenční nabíječky HF


K jakému účelu se používají vysokofrekvenční nabíječky?


Elektrická vozidla, jako vysokozdvižné vozíky, čistící stroje nebo elektromobily, jsou napájeny akumulátorem s určitým napětím. Jakmile je energie akumulátoru vyčerpána, je třeba akumulátor nabít. Pro tento účel se používá speciální vysokofrekvenční nabíječky HF, které mají zaručit rychlé a současně bezpečné nabití akumulátoru.


Sortiment firmy Kronos zahrnuje nabíječky vhodné pro každý druh baterie. Vysokofrekvenční varianta umožňuje autonomní a plně automatické nabíjení trakčních baterií, což má přímý vliv na jejich delší životnost. Neustále rozšiřujeme náš sortiment výrobků, abychom splnili očekávání nejnáročnějších klientů.


Čím jsou nabíječky z nabídky firmy Kronos charakteristické?


Série nabíječek KRONOS a NEOS je založena na moderní technologii, která umožňuje zkrácení doby nezbytné k plnému nabití akumulátoru. Nabíjecí proces zároveň ovlivňuje životnost baterie, která může zaručit spolehlivou funkčnost po mnoho let. Jinými slovy řečeno, ani po několika letech systematického používání plně nabitá baterie poskytuje víceméně stejnou provozní dobu, jako by byla právě vyrobená. Znamená to pochopitelně vyšší úspory a lepší efektivitu práce pro firmy používající nabíječky tohoto typu. Naše výrobky se charakterizují nejvyšší kvalitou provedení a použitím nejlepších komponentů.Jaké nabíječky jsou dostupné v nabídce firmy Kronos?


Firma Kronos nabízí svým zákazníkům moderní vysokofrekvenční nabíječky HF určené k autonomnímu nabíjení trakčních, kyselino-olověných, gelových, AGM a lithiových baterií. Díky svým menším rozměrům se naše nabíječky mnohem snadněji používají a nevyžadují velký pracovní prostor pro zřízení nabíjecí stanice. Pozornost si zaslouží zvláště série 50Hz, která umožňuje jednoduché a bezpečné nabíjení založené na optimální technologii pro kyselino-olověné akumulátory. Široký sortiment zaručuje, že v naší nabídce naleznete řešení přizpůsobené vašim individuálním potřebám.Proč jsou vysokofrekvenční nabíječky Kronos správnou volbou?


Naše výrobky jsou určeny firmám z různých průmyslových odvětví, které do svého vybavení hledají moderní nabíječky pro rychlejší a bezpečné nabíjení různých druhů akumulátorů. Zkušenosti a znalosti, které ovládáme, umožňují zaručit našim zákazníkům odborné poradenství a podpořit výběr řešení přizpůsobeného individuálním potřebám. Pokud máte jakékoli dotazy, doporučujeme kontaktovat nás. Naše firma nabízí také komplexní a profesionální servisní podporu, díky čemuž vysokofrekvenční nabíječky HF budou bezvadně pracovat po mnoho let.